Browsing options
Price
  • from
    to

Instant Adhesives

Kleje błyskawiczne znajdują bardzo szerokie zastosowanie w każdej branży. Wykorzystuje się je przy produkcji, serwisowaniu, montażach oraz w domach, przy naprawach i remontach. 


W sklepie Elektronika MCC znajdziesz duży wybór profesjonalnych klejów błyskawicznych zarówno uniwersalnych, jak i o ściśle określonym zastosowaniu. Profesjonalne kleje błyskawiczne umożliwiają szybkie klejenie zróżnicowanych materiałów, tworzyw sztucznych, metali, drewna, folii, polistyrenu i innych.

Kleje błyskawiczne LOCTITE

LOCTITE 382 / SF 7455

LOCTITE 382 / SF 7455
LOCTITE 382 / SF 7455

LOCTITE 382 is a transparent, colorless, general purpose, instant adhesive gel with a fixture time of 20 - 40 secs.

LOCTITE® SF 7455 is a colorless, amine-based accelerator used to increase the cure speed of LOCTITE cyanoacrylate adhesives.

Availability: last pieces

Dispatched within: 5 days

Price: €23.37 (net: €19.00 )
incl. 23% TAX, excl. shipping costs
pc.

Zastosowanie klejów błyskawicznych

Profesjonalne kleje błyskawiczne to z założenia łatwe do użycia preparaty. Stosowane są w każdej gałęzi przemysłu, począwszy od produkcji, gdzie mogą być aplikowane na liniach zautomatyzowanych, poprzez warsztaty serwisowe, działu utrzymania ruchu. Często też używane są w domach.

Kleje błyskawiczne Loctite są preparatami utwardzanymi w temperaturze pokojowej, dostępnymi w wersjach zarówno jedno-, jak i dwuskładnikowych. Cechuje je zróżnicowana lepkość oraz szybkość wiązania, dlatego też są często wybieranymi preparatami.

Profesjonalne kleje błyskawiczne można stosować do spajania niemalże każdego rodzaju materiałów, o ile od spoiny nie wymaga się konkretnych parametrów. Kleje błyskawiczne Loctite są z reguły klejami utwardzanymi jednorazowo.

Aplikacja i parametry klejów błyskawicznych

Aplikacja klejów błyskawicznych uzależniona jest od rodzaju kleju. Ze względu na ich duże zróżnicowanie może być ona ręczna lub mechaniczna. Kleje dostępne w wersji dwuskładnikowej należy przed aplikacją dokładnie wymieszać.

Profesjonalne kleje błyskawiczne można aplikować na każdą powierzchnię po dobraniu odpowiedniego rodzaju kleju. Aplikacja może odbywać się ręcznie, przez zastosowanie specjalnych aplikatorów lub całkowicie maszynowo poprzez systemy aplikujące na liniach produkcyjnych.

Dzięki szerokiej ofercie sklepu bez problemu dobierzesz klej, którego system aplikacji będzie dla Ciebie wygodny. Nie musisz kupować dodatkowego sprzętu, aplikatora czy zmieniać ustawień maszyny.

Kleje błyskawiczne Loctite, ze względu na szeroką ofertę produktową mają zróżnicowane parametry. Profesjonalny klej błyskawiczny należ dobrać, kierując się następującymi cechami:

  • elastyczność kleju po aplikacji i utwardzeniu,
  • wytrzymałość kleju po utwardzeniu,
  • odporność termiczna po utwardzeniu,
  • twardość kleju po utwardzeniu,
  • wrażliwość lub niewrażliwość na rodzaj powierzchni oraz stan powierzchni.

Zróżnicowane parametry klejów błyskawicznych umożliwiają dobór takiego produktu, który zapewni uzyskanie wystarczająco wytrzymałego wiązania.

W sklepie Elektronika MCC z pewnością znajdziesz klej o satysfakcjonujących Cię parametrach.

Wysokiej jakości kleje błyskawiczne

Oferowane przez nas kleje błyskawiczne Loctite to profesjonalne, funkcjonalne i wydajne kleje. Dobierając odpowiedni klej do swoich potrzeb, stworzysz trwałe wiązanie, niezbędne do wykonania produktu lub naprawy.

Sprawdź ofertę, dobierz odpowiedni produkt i dołącz do zadowolonej grupy naszych klientów.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl