Opcje przeglądania
Producent
18-25*C ☀
Cena
  • od
    do

Przygotowanie powierzchni

Klejenie jest jedną z form tworzenia trwałego łączenia pomiędzy dwoma, niezależnymi elementami. W wielu przypadkach proces klejenia wymaga użycia specjalnego kleju, który pozwala uzyskać właściwe parametry spoiny lub całego łączenia. Kleje bardzo często wymagają odpowiedniego przygotowania powierzchni, aby wiązanie było trwałe i cechowało się oczekiwanymi parametrami. W naszej ofercie znajdziesz produkty do przygotowania powierzchni przed klejeniem, które umożliwią Ci osiągnięcie oczekiwanego wiązania, cechującego się odpowiednimi parametrami, niezbędnymi do realizacji danego projektu.

Loctite 7360 500ml

Loctite 7360 500ml
Loctite 7360 500ml

Idealny do usuwania nieutwardzonych pozostałości kleju epoksydowego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 170,00 zł (netto: 138,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Skuteczne przygotowanie podłoża

Niektóre materiały, w tym również tworzywa sztuczne, są mało podatne na adhezję. Stąd też istnieje konieczność przygotowania ich powierzchni do nałożenia kleju, w przeciwnym wypadku uzyskane wiązanie nie jest wystarczająco wytrzymałe. Na nieprawidłowo przygotowanej powierzchni pojawiają się wykwity, a także potencjalnie szkodliwe dla powierzchni zmiany.

Produkty do przygotowania powierzchni przed klejeniem mają za zadanie wyczyścić oraz przygotować powierzchnię w taki sposób, aby osiągnąć jak najmocniejsze wiązanie i trwałość spoiny. Produkty te mają więc charakter pomocniczy, niejednokrotnie są jednak niezbędne do stworzenia odpowiedniego łączenia klejowego. Stosując produkty do przygotowania powierzchni przed klejeniem, zyskujesz pewność, że ostateczne wiązanie będzie trwałe i w pełni funkcjonalne.

Przygotowanie powierzchni przed przystąpieniem do procesu nanoszenia kleju jest ważne z wielu powodów. Kluczowe jest nie tylko osiągnięcie ostatecznego celu – czyli trwałego wiązania klejowego. Istotne jest też to, aby sam proces wiązania trwał odpowiednio krótko, a spoina odpowiadała także standardom wizualnym. Dzięki zastosowaniu naszych produktów możesz efektywnie łączyć tworzywa i inne materiały o niskiej energii powierzchniowej.

Szeroka oferta materiałów przygotowujących powierzchnię 

Przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi osiągnięcie zakładanych celów przy realizacji procesu klejenia materiałów. Kupisz u nas produkty do przygotowania powierzchni przed klejeniem, dedykowane różnym materiałom. Nie musisz szukać innych rozwiązań. W naszym sklepie znajdziesz produkty, dzięki którym uzyskasz stabilne i trwałe wiązanie klejowe.

Produkty z naszej oferty przygotowują powierzchnię materiałów w taki sposób, aby polimeryzacja przebiegała szybciej i była skuteczna bez względu na początkowe parametry adhezyjne powierzchni danego materiału. Wybierz odpowiedni produkt i uzyskaj wiązanie klejowe o doskonałych parametrach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl