Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY / INSIDE SALES REPRESENTATIVE

Miejsce pracy:
Warszawa

 Zakres obowiązków:
   Budowanie relacji z partnerami biznesowymi.

   Pozyskiwanie nowych klientów – praca stacjonarna i mobilna.

   Telefoniczny i mailowy kontakt z istniejącymi klientami – konsultacje, doradztwo.

   Przyjmowanie dostaw i przygotowywanie wysyłek.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymagania:

   Wykształcenie preferowane techniczne, najlepiej elektryczne/elektroniczne/chemiczne.

   Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B2B (najchętniej technicznej).

   Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.

   Znajomość technik sprzedaży.

   Determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik.

   Dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej.

   Dobra organizacja czasu pracy.

   prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

   Atrakcyjne wynagrodzenie.

   Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

   Szkolenie i przygotowanie w zakresie oferowanych technologii (wymagana podstawowa wiedza techniczna.

   Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

   Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy.

   Po okresie próbnym: samochód służbowy, pakiet medyczny i karta sportowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz danymi kontaktowymi na: praca(at)mcc.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zgadzam się